A+ A A-

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Muğla Milletvekili Adayı Hacı Çelik, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gittiği her ilçede yoğun ilgi ile karşılaşan Çelik, “Seçmenlerin sadece oylarına değil gönüllerini almaya da talibiz” dedi.

120618hacicelik_282b2.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren MHP Muğla Milletvekili Adayı Dr. Hacı Çelik, Milas ilçesini ziyaret etti. Milas ilçesinde MHP Seçim Bürosu’nun açılışına katılan Çelik, sonrasında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek destek istedi.
Pazarcı esnafı ve alışverişe gelenlerle görüşen milletvekili adayı Çelik, partisinin seçim beyannamesini anlatarak destek istedi.
Milas’ta tüm mahalleleri dolaştığını, Cumhur İttifakı’nın büyük destek gördüğünü kaydeden Dr. Hacı Çelik, “Vatandaşımız ülkenin gündemini ve durumunu çok iyi biliyor. O yüzden de Cumhur İttifakı’na tam destek veriyor. Sayın Genel Başkanımıza bir sözüm vardı, sıkmadık el adım atmadık yer bırakmayacağız şeklinde. Milas’ta da sıkılmadık el bırakmıyoruz. Mahallelerimizde ve Muğla il sınırları içerisinde de adım atılmadık yer bırakmayacağız. 24 Haziran seçimleri ülke kaderi için çok önemli. Vatandaşın teveccühü bizleri mutlu ediyor.” dedi.
Ziyaretlerinde halkın yoğun ilgi gösterdiği MHP Muğla Milletvekili Adayı Dr. Hacı Çelik, “Önce vatanımıza, bayrağımıza sahip çıkacağız. Sonrada eksiklerimizi belirleyeceğiz. Nedir Muğla’nın sanayisi eksik. Bu konuda resmi ve özel anlamda yatırım yaptırmak için çalışacağız. Tarım ve hayvancılık bitiyor. Bunu geliştirmeye çalışacağız. Teşvikleri getirmek için çalışacağız. Muğlalının sorunlarını gündeme taşıyarak çözülmesi konusunda gece gündüz çalışacağız. Bunların çözümü konusunda ülkücü kadrolarımız hazır." ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin