A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat “5 Aralık Dünya Mühendisler Günü” dolayısıyla Milas’ta faaliyet gösteren mühendislerle bir araya geldi. Başkan Tokat’a ziyarette Başkan Yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ve Mehmet Çayırlı da eşlik etti.

Başkan Tokat mühendislerle bir araya geldi
Haber: Hamza Balandı

İnşaat, Elektrik, Harita ve Kadastro, Maden, Makine Mühendisleri, Şehir Bölge Planlama ve Mimarlar Odası temsilcileriyle bir araya gelerek tüm mühendislerin 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü’nü kutlayan Başkan Tokat; “Milas Belediyesi olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi önümüzdeki süreçte de mühendis ve mimarlar odalarımızla işbirliği içerisindeki çalışmalarımız sürecek” dedi.
Milas Belediyesi olarak bu yıl ilk defa bu yönde bir kutlama gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Tokat, gelecek yıllarda daha farklı şekilde kutlama yapmak istediklerini belirtti. Mühendisliğin hayatın her anlamında öneminin büyük olduğunu, ilettikleri teknik bilgilerin ve görüşlerin kendileri için çok değerli olduğunu belirten Başkan Tokat ziyarette, mühendislerin talep ve isteklerini dinleyerek sorunların giderilmesi adına Milas Belediyesinde görevli teknik müdürler ile mühendisler odasının toplantı düzenleyeceğini söyledi.
Milas’ta odası bulunmayan gıda, çevre, ziraat gibi mühendislerin de günlerini kutlayan Başkan Tokat tüm mühendislere çalışma hayatlarında başarı diledi.
Toplantı sonunda günün anısına Mühendislere çiçek ve çikolata hediye edildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin