A+ A A-

 

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Milas ve Menteşe’de yanan alanları havadan ve karadan inceledi. Bakan Pakdemirli, çıkan yangınlarda evleri zarar gören Zeytinköy mahalle sakinleriyle de bir araya geldi.

02082019bakanpakdemirliziyaret.jpg
Haber Merkezi: Oktay Çayırlı
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Milas ve Menteşe’de çıkan orman yangınları sonucu zarar gören alanlarda incelemelerde bulunmak üzere bölgemize geldi.
Milas – Bodrum Havalimanı’na gelen ve Ak Parti Muğla Milletvekilleri M. Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, Muğla Vali Vekili, Milas ve Bodrum Kaymakamları, Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Ak Parti İlçe Teşkilat Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından karşılanan Bakan Pakdemirli ilk olarak, Güvercinlik’te yer alan tesislere geçti.
Burada orman müdürlüğü yöneticileriyle bir toplantı düzenleyen Bakan Pakdemirli daha sonra orman işçileriyle öğlen yemeğini birlikte yedikten sonra helikopterle Milas’ın Ören Mahallesi ile Menteşe’nin Zeytinköy mahallesinde yanan alanları havadan inceledi.
Havadan yapılan incelemenin ardından Zeytinköy Mahallesi'ne giden Bakan Pakdemirli, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin