A+ A A-

 

Milas Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Gençlik Haftası Futbol Turnuvası’nda gösterilen performanslar dikkat çekti.

140518mac.jpg

Haber: Sercan Ergin
Milas Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Gençlik Haftası Futbol Turnuvası devam ediyor.
Milas Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi halı sahasında oynanan, Milas Milli Eğitim ve Milas İlçe Tarım müsabakasında arka arkaya 5 gol atarak turnuvanın ilk müsabakasında dikkat çeken; Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Kaymakamlığının düzenlediği Gençlik Haftası halı saha futbol turnuvası hakkındaki düşüncelerini paylaştı.
Müdür Bal, şunları kaydetti: “Milas Milli Eğitim Müdürlüğü takımında; gençlik yıllarında profesyonel futbol oynayan beden eğitimi öğretmenlerinin bir arada oynaması nedeniyle müsabaka içerisinde takım olarak iyi kaynaştığımız için turnuvanın ilk maçında takım arkadaşlarımın da katkılarıyla 5 gol attım. Mesai dışında öğretmen arkadaşlarımızla bir arada olmak, spor yapmak hepimiz için faydalı. Kaymakamlık Kupası Gençlik Haftası’nda yer alan bütün takımlarımıza başarılar diliyorum.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin