A+ A A-

 

Milas Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Liseler Arası Bayanlar Voleybol Turnuvası müsabakaları Milas Spor Salonu’nda sürüyor.

090518voleybol.jpg
Haber: Sercan Ergin
Milas Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Liseler Arası Bayanlar Voleybol Turnuvası müsabakaları, Milas Spor Salonu’nda devam ediyor.
Kıyasıya çekişmeli geçen müsabakalarda, 10 günde alınan toplu sonuçlar şöyle;
Gürel Lök Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 2 – Özel Sınav Lisesi: 0, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 2 - Özge Koleji: 0, Milas Anadolu Lisesi: 2 – Sebahattin Akyüz Fen Lisesi: 0, Gürel Lök Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 2 - Doktor Mete Ersoy Anadolu Lisesi: 0, Cumhuriyet Anadolu Lisesi: 2 - Doktor Mete Ersoy Anadolu Lisesi: 1, Gürel Lök Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 2 – Selimiye Timuçin Biliktan Lisesi: 0, Milas Özge Koleji: 2 – Sebahattin Akyüz Fen Lisesi: 0, Milas Anadolu Lisesi: 2 - Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 0, Milas Cumhuriyet Anadolu Lisesi: 2 – Selimiye Timuçin Biliktan Lisesi: 0, Cumhuriyet Anadolu Lisesi: 2 - Gürel Lök Anadolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 1, Özel Sınav Lisesi: 2 - Selimiye Timuçin Biliktan Lisesi: 0, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 2 – Sebahattin Akyüz Fen Lisesi: 0.
Kızlar voleybol müsabakaları cuma günü yapılacak olan final müsabakasının ardından sona erecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin