A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen “Sağlığımız için spor yapıyoruz” etkinliği, Atatürk Spor Kompleksi’nde bayanlar tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor.

110817sporr.jpg
Haber: Hamza Balandı
Milas Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde, Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor ve Turizm Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen “Sağlığımız için spor yapıyoruz” etkinliği, büyük ilgi görüyor.
Milas Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde hafta içi her gün bayanlara yönelik yapılan sportif faaliyetler, saat 09.00-10.00 arasında gerçekleştiriliyor.
Spor eğitimlerinin ücretsiz olarak verildiği kaydedilirken, etkinliğe katılmak isteyen bayanların başvuruda bulunabileceği belirtildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin