A+ A A-

 

Bayan voleybolcular Milas Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü’nün düzenlediği yaz spor okulunda çalışmalara devam ediyor.

100817yazspor.jpg
Haber: Sercan Ergin
Milas Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü’nün 2017-2018 sezonu için düzenlediği Yaz Spor Okulu Yıldız Kızlar voleybol müsabakaları, bunaltıcı sıcaklara rağmen Dr. Mete Ersoy Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Ülker Olguntaş nezaretinde devam ediyor. Voleybola meraklı olan bayan voleybolcuların çalışmalarından memnun olan Dr. Mete Ersoy Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Ülker Olguntaş, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Her yıl Milas Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü’nün düzenli olarak gerçekleştirdiği yaz spor okulu çalışmalarının voleybol branşında yer olan yetenekli bayan voleybolcularımız ile çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Sporcularımızın disiplinli çalışmaları istekli olmaları çalışmanın şevkini arttırmaktadır. Bayan voleybol takımında çalışmalarını sürdüren sporcularımızın içerisinde yetenekli kızlarımız bulunmaktadır."

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin