A+ A A-

 

Tavaslı Karate-Do Spor Okulu’nda, karate branşında eğitim gören öğrenciler kuşak sınavında kıyasıya rekabet ettiler.

120617kusak.jpg

Haber: Gülşah Baştaşkın

Tavaslı Karate-Do Spor Okulu’nda 2017 yılı haziran ayı kyu (kuşak) sınavı renkli görüntülere sahne oldu.
Önce teorik, sonrada pratik sınava tutulan Tavaslı Karate-Do Spor Okulu sporcuları, bir üst kuşağa geçmek için ter döktü.
Antrenörlüğünü Milas’ın tanınmış yüzü, başarılı antrenör Mehmet Tavaslı tarafından yapılan sınavda;
çocuklarını yalnız bırakmayan aileler, büyük heyecanla kuşak sınavını izledi.
Yılda üç kez ekim-şubat ve haziran aylarında yapılan sınavda; sporcuların bir üst kuşağa geçme çabaları gerçekten görülmeye değerdi.
Yaklaşık 70 sporcunun katıldığı sınavda, başarılı olan sporculara önümüzdeki günlerde kuşakları ve diplomalarını vereceklerini söyleyen Tavaslı; yaz kurslarının da kayıtlarının başladığını ve hız kesmeden devam edeceğini söyledi. Bünyesinde birbirinden başarılı sporcuları barındıran dünya ve Avrupa şampiyonlarının bulunduğu okulda kayıtlar devam ediyor.
Ayrıca antrenörlüğünü Mehmet Tavaslı’nın yapacağı; Milas Halk Eğitim Merkezi ve Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen yaz kursları da yakında başlayacağı öğrenildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin