A+ A A-

 

Muğla Mahalli Bayanlar Yıldız Kızlar Voleybol Ligi müsabakaları hafta sonu Muğla’nın muhtelif ilçelerinde oynanacak müsabakalarla başlıyor.

04012020yildizkizlarbuhaftasonubasliyor.jpg
Haber: Sercan Ergin

Muğla Mahalli Yıldız Kızlar Bayanlar Voleybol Ligi’nde Milas’tan Mahalli Yıldız Kızlar Liginde üç kez il birinciliği elde eden Milas Belediyespor takımı başta olmak üzere, Milas Ergin Spor, Milas Dörtyol Gençlikspor, Özge Koleji takımları katılıyor.
Muğla’da 4 grupta oynanacak Bayanlar Yıldızlar Ligi müsabakaları öncesi görüşlerini aldığımız Muğla Voleybol İl Temsilcisi Ümit Zafer Dokucu “Muğla Mahalli Yıldız Kızlar ve Midi Kızlar müsabakaları 11 - 12 Ocak tarihleri arasında Muğla’nın Fethiye, Milas, Bodrum, Marmaris ilçeleri ile Muğla ilinde başlayacak. Geçtiğimiz yıllarda Muğla’da Yıldız Kızlar Liginde başarılı sonuçlar alarak Muğla’nın adını Türkiye’ye duyuran takımlarımızdan bu yılda başarılı sonuçlar almalarını bekliyoruz. 11 - 12 Ocak tarihleri arasında başlayacak olan Yıldız Kızlar Voleybol Liginde yer alan bütün takımlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin