A+ A A-

 

Muğla Mahalli Bayanlar Voleybol Liginde yer alan Bodrumspor midi voleybol takımı çalışmalarına beden eğitimi öğretmeni Taner Tan nezaretinde Bodrum Mahinur Uslu Ortaokulu Spor Salonu’nda 23 sporcusuyla devam ediyor.

15102019geleceginsporculari.jpg
Haber : Sercan Ergin
Muğla voleyboluna bayanlar liginde birçok tanınmış sporcuyu yetiştiren Taner Tan hoca çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunarak, “Bodrum voleybol spor kulübünü 5 yıl önce kurarak Muğla Mahalli Bayanlar ve Erkekler Liginde yer almaya başladık. Bu süre içerisinde yetiştirdiğimiz birçok sporcularımız bayanlar milli takımına gitti. Bazı voleybolcu kızlarımız yıldız kız milli takımında forma giydi. Şu an itibariyle kız ve erkekler olmak üzere 150 sporcuyla çalışmalarımızı Bodrum Mahinir Uslu Ortaokulu spor salonunda her gün devam ediyoruz. Bodrum voleybol spor kulübü olarak amacımız kulübümüzden Türk voleybol milli takımına sporcu göndermek. Bodrumda ikamet eden voleybolcularımıza kapımız açık” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin