A+ A A-

 

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından organize edilen Basketbol Şampiyonasında Kupayı Muğlaspor ve Türdü Basketbolu mağlup etmeyi başaran Muğla Ormanspor kaldırdı.

12102019sampiyonmugla.jpg

Haber Merkezi

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından organize edilen Basketbol Şampiyonasında Muğla Atatürk Spor Salonunda oynanan karşılaşmalarda güçlü rakipleri Türdü Basketbolu 50 - 44, Muğlaspor’u ise 66 – 53’lük skorlar ile geçmeyi başaran Muğla Ormanspor, kupasını Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mutlu Uzun’dan aldı.

Muğlaspor Başkanı Erol Kapiz, Muğla Ormanspor As Başkanı Ertan Demir’in de izlediği karşılaşmalara aileler büyük ilgi gösterdi.

Amatör Spor Haftası nedeni ile birçok etkinlik ve organizasyon gerçekleştirdiklerini belirten Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mutlu Uzun; “çocuklarımız çok güzel mücadeleler ortaya koydular. Yaz dönemi boyunca antrenmanlara yoğunlaşan kulüplerimiz zorlu sezon öncesi müsabaka eksiklerini bu şampiyona ile giderme imkanı buldular. Tüm sporcularımızı, antrenör ve idarecilerimizi ve bununla beraber salonu dolduran çocuklarımıza destek veren tüm velilerimizi yürekten kutluyorum” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin