A+ A A-

 

Kurulduğu günden beri bayanlar liginde 4 kez il birinciliği elde eden, Türkiye şampiyonalarında gruplarda Milas’ı temsil eden Milas Belediyespor Bayan Voleybol takımı 2019 - 2020 Muğla Mahalli Bayanlar ligi sezonunda yaş grubu ve yıldız kızlarda il şampiyonluğu elde etmek için çalışmalarına Muğla voleybolunun duayen hocalarından emekli beden eğitimi öğretmeni Eşref Mete nezaretinde Milas Belediyesi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda devam ediyor.

19092019bayanyasgrubuveyildiz.jpg
Haber: Sercan Ergin
Uzun yıllardan beri Muğla ve Türk voleyboluna sayısız bayan voleybolcular kazandıran voleybol camiasının önemli isimlerinden Eşref Mete çalışmalar hakkında şunları söyledi.
“Milas Belediyespor Kulübü Bayan Voleybol Takımı olarak bu güne kadar katıldığımız değişik kategorilerde kızlarımızın elde ettiği başarıları bu sezonda devam ettirmek için çalışmalarımıza kendi tesislerimizde devam ediyoruz. Takımımızda çok yetenekli voleybolcu kızlarımız var. İl şampiyonluğu elde etmek için çok çalışmamız gerektiğini kızlarımıza anlatıyoruz. 2019 - 2020 sezonunda katılacağımız her kategorilerde hedefimiz il şampiyonluğu ve sonrasında Türkiye şampiyonalarında iyi neticeler elde etmek. Sporcularımıza güvenimiz sonsuz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin