A+ A A-

 

Milas Güreş İhtisasspor Kulübü, düzenlediği kahvaltı ile basın mensupları ve spor yöneticileri ile buluştu.

170619kahvalti.jpg
Haber: Sercan Ergin

Milas Güreş İhtisasspor Kulübü, düzenlediği kahvaltı ile basın mensupları ve spor yöneticileri ile bir araya geldi.
Milas Güreş İhtisasspor Kulübü’nün kendi salonunda düzenlediği kaynaşma kahvaltısında; Milas Erginspor, Milas Dörtyol Gençlikspor, Milas İsmetpaşa Gençlikspor, Milas Menteş Gençlikspor, Bafa Zeytinspor, İhtisasspor kulüpleri yönetim kurulu üyeleri bir araya geldiler.
Kahvaltıya, İhtisasspor Kulübü’nden Başkan İlhan Hazer, Yönetim Kurulu Üyesi Suat Yaşar, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özdemir, Dörtyol Gençlikspor’dan Sercan Ergin, Erginspor’dan Zarife Turgut, Menteş Gençlikspor’dan Muhtar Bayram Arıcı, İsmetpaşa Gençlikspor’dan Kulüp Başkanı Muhtar Mevlüt Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Sert, Bafa Zeytinspor Kulübü Başkanı Sami Şener, Milas Gençlik Hizmetleri İlçe spor Müdürlüğü Koordinatörü Tayfun Uslu katıldı.
İki saat süren kahvaltıda futbol konuşuldu. Kulüplerin maddi problemleri dile getirildi. Kahvaltı bitiminde konuşma yapan İhtisasspor Kulübü Başkanı İlhan Hazer şunları söyledi:
“Amatör kulüplerde yöneticilik yapmak gerçekten çok zor. Bir lira geliri olmayan kulüpler, olarak bugün burada bir araya geldik. Her yönetici arkadaşlarımız mensubu oldukları takımların, dertlerini dile getirdiler. Önümüzdeki günlerde sık sık bir araya gelerek, çözümler hakkında fikir alışverişinde bulunacağız. Kahvaltıya katılan herkese teşekkür ediyorum.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin