A+ A A-

 

Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık, basın mensuplarıyla birlikte gerçekleştirdiği toplantıda yeni transferlerini açıkladı.

04102018transfermanset.jpg

Haber: Sercan Ergin

Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık, basın mensuplarıyla birlikte gerçekleştirdiği toplantıda yeni transferlerini tanıttı.

Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Ahmet Karabıyık ve takımın genel kaptanı Savaş Küç; Milas Ticaret Odası Lokali’nde basın mensuplarına yeni transferlerden; Ordu Kumruspor takımından eski Ören ve Yeni Milassporlu İbrahim Karayiğit, Fethiyespor profesyonel takımından Çağatay Bekar, BAL Ligi’nde forma giyen eski Yatağanspor takımından Süleyman Kıratlı, İzmir Bucaspor takımından Taylan Sarıoğlu isimli sporcuları tanıttı.

Basın mensuplarına verilen fotoğraf sonrasında basın mensuplarının sorularına cevap veren Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık; “İlk önce herkesin bilmesini istediğim bir şeyi tekrar ediyorum. Hocalarımız ve yönetim kurulu üyeleri ile görevimizin başındayız bu böyle biline.” dedikten sonra Milas’ta hizmet veren basın mensuplarının sorularına tek tek cevap verdi.

Amatör kümelerde yer alan takımların hepsinin maddi sıkıntı içerisinde olduklarını vurgu yapan Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, sporcuların lisanslarının çıkarılacağını, maddi sıkıntı içerisinde olduklarını söyledi. Karabıyık; hafta sonu Güllük Mahallesi sahasında yapılacak açılış ve Türkiye Masterlar Federasyonu Karması maçı için Milas’ta yaşayan herkesin televizyondan naklen verilecek olan bu müsabakayı izlemelerini rica etti.

Yeni Milasspor’un basın toplantısı soru ve cevap şeklinde sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin