A+ A A-

 

Geçtiğimiz sezon lig şampiyonu olarak BAL’ın kapısından dönen Yeni Milasspor, dış transfer çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

120718yenimilasspor.jpg
Haber: Sercan Ergin
2018-2019 Sezonunda Muğla Süper Amatör Küme’de grup birinciliğinin ardından BAL’a çıkmayı hedefleyen Yeni Milasspor’da transferler devam ediyor. Kısa süre önce göreve gelen Yeni Milasspor Kulübü Yönetimi, bugüne kadar alt yapıdan transfer ettiği 12 yetenekli sporcuların yanı sıra dış transferlere de yoğunluk gösterdi. Süper Amatör Küme’de şampiyonluk yaşamak isteyen Yeni Milasspor, dış transferde Selim Çelik, Abdullah Tarık Mutlu, Ubeyt Eren, Görkem Küçük, Salih Yurtseven, İnan Karabulut, Ayberk Kös, Serhat Çiçek, Semih Berkan Zan, Emre Kuncak, Emrah Gürler, Adebayoo Boeging, Hasan Hüseyin Akşit, Anıl Karadere, Medeni Bingöl, Görkem Yavuz, Bedrican Özdoğan isimli tanınmış sporcuları kadrosuna kattı.
Transferlerle ilgili gazetemize konuşan Yeni Milasspor Kulübü Genel Kaptanı Savaş Küç yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Kulüp Başkanımız Ahmet Karabıyık, hocamız Cenk Atasoy ve yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımızla birlikte çok seviyeli , karakterli bir takım oluşturduk. Biz bitti demeden transferler bitmez. Önümüzdeki günlerle ön görüşme yaptığımız üç nokta transferi yaparak sezona girmeyi düşünüyoruz.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin