A+ A A-

 

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, Milas Kaymakamı Eren Arslan’a makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

220218iyiparti.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, yapılan kongre sonrasında göreve başlamasının ardından Milas Kaymakamı Eren Arslan’a makamında nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne, hayırlı olsun dileklerinde bulunan Kaymakam Arslan, nazik ziyaretleri için de teşekkür etti.
Başkan Çayırlı, Japonya ziyaretinden yeni gelen Kaymakam Arslan’a izlenimlerini sordu.
Kaymakam Arslan, İçişleri Bakanlığının yürüttüğü ve Japonya Uluslararası İşbirliği Teşkilatı’nın finanse ettiği bir programa seçildiğini ve beraberinde seçilen diğer 11 kaymakamla Japonya ziyaretlerini gerçekleştirdiğini söyledi.
Kaymakam Arslan, Japonya ziyaretinin oldukça verimli geçtiğinden bahsettikten sonra Japonya ve Türkiye arasında birçok benzerlik olduğuna dikkat çekti.
Karşılıklı yapılan sohbetlerin ardından ziyaret, çekilen toplu hatıra fotoğrafıyla son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin