A+ A A-

 

CHP Milas İlçe Teşkilatı Olağan Genel Kurul kongresinde, CHP Milas İlçe Teşkilatı Başkanlığına mevcut Başkan Suat Özcan tek aday olarak gittiği seçimde, yeniden seçilerek güven tazeledi.

041217ozcan_2feff.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
CHP Milas İlçe Teşkilatı Başkanlığı, Olağan Genel Kurul kongresini büyük bir katılımla gerçekleştirildi. CHP Milas İlçe Teşkilatı Başkanlığına mevcut Başkan Suat Özcan tek aday olarak gittiği seçimde, yeniden seçilerek güven tazeledi.
CHP’nin parti tüzüğü gereği 2 yılda bir yapılan kongrenin Divan Başkanlığına, CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir seçildi. Divan heyetinde: Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Ulaş Eylem Aktaş ve Milas Belediyesi Meclis Üyesi Aysun Karatoprak seçildi.
CHP Milas İlçe Teşkilatı Olağan Genel Kurul kongresine; CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, eski CHP Muğla Milletvekili Fevzi Topuz, Zeki Çakıroğlu, Fahrettin Üstün ve Sami Gökmen, delegeler katıldı.
CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, 2 yıllık faaliyet raporunu okudu. Faaliyet raporunun ibra edilmesinin ardından tek listeyle seçime gidildi.
Tek aday olarak seçime giden CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, yeniden başkanlığa seçildi.
Yeni yönetim şöyle oluştu: Tüze Çetinkaya, Hüseyin Çöllüoğlu, Akansu Özgül, Kemal Dönmez, İlgin Göktepe, Cüneyt İlter, Halil Kaya, Türkan Kaya, Vildan Kılbey, Mustafa Özgülergil, Demet Yasemin Özmen, Pelin Kara Subaşı, Murat Taymaz, Şadiye Varışlı, Mehmet Yaşar Yiğit ve Mehmet Anıl Zeybekoğlu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin