A+ A A-

 

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, yeni hizmete giren Eğitim ve Araştırma Hastanesini habersiz ziyaret ederek çalışanlar ve vatandaşlarla görüştü.

141117hastgane_00fea.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Yeni hizmete giren Eğitim ve Araştırma Hastanesini hastane yöneticilere haber vermeden ziyaret eden Öztürk, vatandaşlara yeni hastane hakkında görüşlerini sordu.
Vatandaşlar Muğla Büyükşehir Belediyesinden kaynaklı ulaşımla ilgili sıkıntıları şikayet ettiler. Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Öztürk, şunları söyledi: “Koğuş sistemi eski hastaneden özel hastane konforuna, hasta odaklı odalarda temiz, nezih, kişisel banyo ve tuvaletlerinin olduğu, kendilerine özel buzdolabı ve dolaplarının olduğu odalarda tedavisi devam eden hastalarımızın ve hak ettikleri ortamlarda çalışan personelimizin memnuniyetlerini arttırmak ve şu an bizden kaynaklanmayan ulaşım, eczane vb sorunların da giderilmesi için takipçisi olacağız. Hastalarımızın ‘hastanemiz çok güzel ama çok büyük kayboluyoruz, devletimizin gücünü ve kudretini şimdi daha iyi anlıyoruz’ demesi, bu çalışma ortamında çalışanlarımızın halkımıza daha iyi hizmet vereceğini inanıyorum ve güvenimiz tam olduğunu belirtmek isterim. Bu hastanenin Muğla halkına hizmet vermesine sebep olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a , Başbakanımıza, Sağlık Bakanlarımıza ve hastanenin yapım ve taşınma sürecinde gecesini gündüzüne katan tüm çalışanlarımıza minnettarız.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin