A+ A A-

 

AK Parti’de önceki dönem MKYK üyesi Yelda Erol Gökcan, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

280717gokcan.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Muğlalı gazeteci ve siyasetçi Özben Yelda Erol Gökcan, MKYK üyeliğinin ardından yeni göreve getirildi.
Yeni dönemde Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’ın yardımcısı olarak görev yapacak olan Yelda Erol Gökcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
“Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın onayıyla şahsıma Tanıtım ve Medya’dan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevi tevdi edilmiştir. Genel Başkan Yardımcımız, Parti Sözcümüz Sayın Mahir Ünal’la birlikte çalışacağız. Partimiz için, davamız için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Allah mahcup etmesin…”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin