A+ A A-

 

CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, anayasa değişikliğine ilişkin; “Özgürlüğümüz için, geleceğimiz için hayır diyoruz.” dedi.

310317demir.jpg
Haber: Mutlu Hazer
CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek anayasa değişikliğine ilişkin çalışmalarını sürdürüyor.
Demir, Seydikemer’e bağlı Çaltılar, Çobanisa, Bekçiler, Doğanlar, Kayabaşı mahallelerini ziyaret etti ve hayır oyu istedi.
Demir, burada vatandaşlara yaptığı açıklamada “Üreten bir Türkiye için, özgürlüğümüz için, geleceğimiz için hayır diyoruz. Yanlış dış politikalar sonucu özellikle tarımda yaşanan olumsuzluklar bölge halkını çok ciddi anlamda etkiliyor.” diyen Demir, erklerin tek elde toplanacağını ileri sürdü.
Seydikemer’de vatandaşların yoğun ilgisinden memnun kaldığını söyleyen Demir Seydikemer’den ayrılarak 19 sivil toplum örgütünün dahil olduğu, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde kurulan Fethiye-Seydikemer Meslek Kuruluşları Güç Birliği Platformu 3. Kuruluş yıldönümü yemeğine katıldı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin