A+ A A-

 

Milas Belediyesinin hayırseverlerin katkıları ile düzenlediği iftar yemekleri, vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

080618iftar.jpg
Haber: Hamza Balandı
Milas Belediyesi, ilçe genelinde düzenlediği iftar yemeklerine devam ediyor.
Belediyenin, geçtiğimiz çarşamba günü son olarak Cumhuriyet Mahallesi’nde düzenlediği iftar yemeğine vatandaşların yanı sıra Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Başkan Yardımcıları Zeynep Çınar ve Faik Karagöz Cumhuriyet Halk Partisi Muğla 1.Sıra Milletvekili adayı Mürsel Alban, siyasi parti temsilcileri ve bazı mahalle muhtarları da katıldı.
Katılımın oldukça fazla olduğu iftar yemeğinde Alban ile beraber yemek dağıtan Başkan Tokat, daha sonra masaları gezerek yemeğe katılanlara ‘hoş geldiniz’ diyerek teşekkür etti.
Düzenlenecek olan iftar yemekleri sırasıyla; 8 Haziran Ören Mahallesi’nde, 11 Haziran Şevketiye Mahallesi’nde devam edecek ve 13 Haziran tarihinde ise Aydınlıkevler Mahallesi’nde son bulacak

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin