A+ A A-

 

Milas Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen kurslarda, kursiyerler tarafından hazırlanan ürünler açılış töreni ile Ören Marina’da sergilendi.

160518elemegi.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen kurslarda, kursiyerler tarafından hazırlanan ürünler açılış töreni ile Ören Mahallesi’nde görücüye çıktı.
Düzenlenen yıl sonu sergisinin açılış törenine; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Çınar, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdür Vekili Durmuş Tayfun Uslu, Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram, protokol üyeleri, kursiyerler ve çok sayıda mahalle sakinleri katıldı.
Kurdele kesimi ile açılışı yapılan sergide, katılımcıların ürünleri incelemeleri sonrasında halk oyunları ekibinin gösterileri ilgiyle izlendi.
Gösteriler sonrasında Halk Eğitim Merkezi’nde üretilen elbiselerin oluşturduğu defile gösterisini izlendi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin