A+ A A-

 

Milas protokolü üyeleri, Anneler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

120518anne.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Her yıl ülkemizde ve dünyada mayıs ayının 2. pazar günü kutlanan “Anneler Günü” dolayısıyla, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar birer kutlama mesajı yayımladı.
MİLAS BELEDİYE BAŞKANI MUHAMMET TOKAT
“Anneler sevgiyle ve özveriyle çocuklarımızı yaşama hazırlayan, onlara hayata öğreten ilk öğretmenlerdir. Toplumumuzun her yönden gelişmesi, manevi değerlerimizin korunması ve yaşatılması yine en kıymetli varlıklarımız olan “anneler” tarafından sağlanmaktadır. Varlıklarıyla güç bulduğumuz annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir.
Başta şehit anneleri olmak üzere, sevgiyi, vefayı, şefkati, imkânsızı başarmanın örnekleriyle hayatımızda her zaman yol gösterici ve örnek olan tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın “Anneler Günü”nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
AK PARTİ MİLAS İLÇE BAŞKANI FAHRİ ACAR
"Kadınlarımızın her alandaki etkin katılımlarının yanında, annelik sorumluluklarını da özveriyle yerine getirmeleri her türlü takdirin üzerindedir.
Birer sevgi sembolü olan annelerimizi öncelikle fedakârlık ve sabırlarından dolayı kutlamak istiyorum. Annelerimize ne kadar hizmet etsek azdır. AK Parti iktidarı olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin özünde; kadınımıza saygı, hürmet ve onlara hizmetlerin en güzellerinin sunulması yer almaktadır. Bu vesileyle bir kez daha hatırlatmak isterim ki; annelerimize ilgimizi eksik etmeden, fazlasıyla hak ettikleri sevgi ve saygıyı her zaman göstererek, mutlu ve huzurlu yaşamalarını sağlamak her evladın görevidir. Bu duygu ve düşüncelerle başta Milaslı annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin, anne adaylarımızın, annelik yeteneğine sahip ve çeşitli sebeplerle sahip olamamış herkesin Anneler Günü’nü en içten duygularımla kutlarım.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin