A+ A A-

 

Milas Türk Telekom Şube Müdürlüğü, tekniker işe alımı olacağını açıkladı. Belirlenen kriterlere uygun teknikerlerin, İŞKUR protokolüyle işe alınacağını açıklayan Milas Türk Telekom Şube Müdürlüğü adayların başvurularını bekliyor.

130418istelekom_acb1d.gif
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas Türk Telekom Şube Müdürlüğü, teknik personel alımı yapacağını duyurdu. Belirlenen kriterlere uygun teknikerlerin, İŞKUR protokolüyle işe alınacağını açıklayan Milas Türk Telekom Şube Müdürlüğü adayların başvurularını bekliyor.
Milas Türk Telekom Şube Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre; başvuruda bulunacak olan adayların sınav ve mülakatlarının nisan ayında tamamlanıp 1 Mayıs 2018 tarihinde işe başlayacağını; sınav ve mülakatlara yetişemeyen adayların ise 1 Haziran 2018 tarihinde iş başı yapacaklarını açıkladı.
Milas Türk Telekom Şube Müdürlüğü; Ön Lisans (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun) tecrübeli veya tecrübesiz adayların Kariyer.net üzerinden cv almalarını, cv çıktısını da Milas Türk Telekom Hisarbaşı Mahallesi Zahire Pazarı no:11’e teslim etmesi gerektiğini belirtti.
GENEL NİTELİKLER
Türk Telekomünikasyon A.Ş. bünyesinde tekniker pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.
İki yıllık Meslek Yüksek Okullarının teknik bölümlerinden (Bilgisayar, Elektrik, Elektronik, Telekomünikasyon ve Haberleşme ile ilgili) mezun olmak
Askerlik ile ilişiğin olmaması (tamamlanmış ya da muaf)
30 yaşını aşmamış olmak,
Sürücü belgesine sahip, erkek.
İŞ TANIMI
Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı aşağıdaki gibidir.
Erişim sistemlerinde (Data, PSTN, DSL) müşteri memnuniyetinin sağlanması için zamanında ve sorunsuz tesisin gerçekleştirilmesi,
Müşteriden gelen tesis, nakil, Wifi ve Ankesör arıza işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
xDSL, IPTV, Videofone, ISDN vb. servislerine yönelik olarak oluşan servis problemlerinin giderilmesi,
PSTN, xDSL, IPTV ,Videofon,intranet sistemleri için tahsis edilmiş her türlü test ve ölçü aletinin doğru ve etkin bir biçimde kullanılmasının sağlanması,
PSTN,XDSL, ISDN gibi hizmetlerde abonenin bildirdiği arızaların ön muayenelerin yapılması ve standartlara uygun çözüm sunulması,
Erişim amaçlı fiber ve bakır kablo şebekesi ile harici aktif erişim sistemlerinde meydana gelen arızaların giderilmesinin sağlanması.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin