A+ A A-

 

Milaslı Gazi İsmet Kaya tarafından, bugün saat 13.00’te Salı Pazarı’ndaki kapalı Pazar yerinde şehitlerimiz ruhuna lokma hayrı yapılacak, tüm Milas halkı davetidir.

090418sehitlokma.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Bugün saat 13.00’te Salı Pazarı’ndaki kapalı Pazar yerinde şehitlerimiz ruhuna lokma hayrı yaptıracağını duyuran Milaslı Güneydoğu Gazisi İsmet Kaya, tüm Milas halkını davet etti.
“Ben 1980 yılında Güneydoğu Anadolu’da bir çatışmada yaralanarak gazi oldum. Gazilik, Türk fedakarlığının yaşayan destanıdır. Şehitlik mertebesi ise dinimizde en büyük mertebedir. Şehitlerin Allah katında kadir ve kıymetleri pek yücedir.” diyen Gazi Kaya, tüm şehitlerimizi anmak için lokma hayrı yapmaya ve Mevlidi Şerif okutmaya karar verdiğini belirterek, “Afrin şehitlerimiz ve vatanımızı korumak için canlarını feda eden tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin