A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi, ‘Bilgilendirme Toplantısı’ için Milas ilçesi muhtarları ile bir araya geldi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Milas’a bugüne kadar devrolan borçlarla birlikte 234 milyon yatırım yapıldığını söyledi.

040418gurunmugla_f7091.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Muğla Büyükşehir Belediyesi, 2014-2017'de il genelinde yaptıkları, 2018'de yapacakları için düzenlediği Bilgilendirme toplantılarına Milas ilçesinde devam etti.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Milas ilçesi muhtarlarının katıldığı Bilgilendirme toplantısında muhtarlar, belediye başkanlarına hizmetleri için teşekkür etme ve taleplerini yüz yüze iletme fırsatı buldular.
“GOCAMAN ŞEHİR HİZMETLERİ İLE HER AN YANIMIZDA”
Milas muhtarları Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi olmasıyla hem Büyükşehir’den hem de ilçe belediyesinden hizmet aldıklarını ve mahallelerine ve ilçelerine yapılan hizmetlerden memnun olduklarını söylediler. Büyükşehir Belediyesinin tarımsal desteklemeleri, içme suyu çalışmaları, mezarlık hizmetleri ve özellikle kırsal mahallelerdeki yol çalışmaları ile kendilerine her türlü hizmeti ulaştırdıklarını söyleyen muhtarlar, mahallelerine ve ilçelerine yapılan hizmetler için Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e teşekkür ettiler.
“BÜYÜKŞEHİR MİLAS’A BÜYÜK HİZMETLER YAPTI”
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Muğla’nın Büyükşehir Belediyesi olmasından sonra ilçelerine yapılan alt yapı çalışmaları, katı atık düzenli depolama tesisleri, esnafa dayalı ulaşımda dönüşüm, yol çalışmaları gibi büyük hizmetlerin kısa zamanda başarıldığını söyledi ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e teşekkür etti.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Milas genişliği, büyüklüğü ve 132 mahallesi ile Muğla’nın en fazla hizmet bekleyen ilçelerinden biri. Muğla Büyükşehir Belediyesi 2014-2017 yılında ilçemize büyük yatırımlar yaptı. Alt yapı, kanalizasyon, yol çalışmaları, esnafa dayalı ve Türkiye’ye örnek olan ulaşımda dönüşüm ve Milas’ımız için en önemlisi dünya standartlarında Katı Atık Düzenli depolama tesisi ve daha birçok hizmet. İlçe belediyesi ve Büyükşehir Belediye’miz siz değerli muhtarlarımızla uyum ve koordineli olarak çalışıyor, hizmet üretiyoruz. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanımıza ilçemize ve Muğla’ya yaptıkları için teşekkür ediyorum.
“MUĞLA HİZMETİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, doğal ve tarihi güzellikleri ile Muğla’nın ve Muğla’da yaşayanların hizmetin en iyisini hak ettiğini, Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak mesai saati gözetmeden Muğla için çalıştıklarını söyledi. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün; “Büyükşehir Belediyesi ailesi olarak 2014 yılında göreve geldik ve dördüncü yılımızı doldurduk. Muğla 13 ilçesi, 566 mahallesi ile geniş ve hizmet bekleyen bir coğrafya. Muğla’mıza bugüne kadar 882 Milyon yatırım yaptık ve yasadan kaynaklanan belediyemize devredilen borçların da 273 milyon TL’sini ödedik. 2018’de 426 milyon yatırım bütçesi ayırdık. Milas ilçemize bugüne kadar devrolan borçlarla birlikte 234 milyon yatırım yaptık. Siz değerli muhtarlarımız ve ilçe belediyelerimizle birlikte Muğla’mız için mesai saati gözetmeden çalışıyoruz. Muğla ve vatandaşlarımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Sizlerden aldığımız güven ve destekle, sevgi, hoşgörü ve güler yüzle Muğla’mıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin