A+ A A-

 

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nin yağışla birlikte çöken istinat duvarının risk taşıyan bölümleri, iş makinesiyle kontrollü bir şekilde düzenleniyor. Düzenlenen alanın ise kısa sürede ağaçlandırılacağı bildirildi.

08022018istinatmanset_c7002.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Geçtiğimiz 17 Ocak’ta etkili olan sağanak yağmur, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesinin otopark alanı olarak kullanılan bölümündeki istinat duvarının çökmesine neden olmuştu. Şans eseri her hangi bir yaralanmanın yada büyük bir maddi hasarın yaşanmadığı olay, otopark alanındaki istinat duvarının ne derece tehlike yarattığını da çarpıcı bir şekilde ortaya çıkardı. Çöken istinat duvarında uzmanlar eşliğinde incelemelerde bulunan hastane yönetimi, gerekli yazışmaların ve izinlerin sağlanmasıyla istinat duvarında düzenleme çalışmasını başlattı.
ÇÖKEN ALAN AĞAÇLANDIRILACAK
Sabah saatlerinde başlayan çalışma kapsamında, yolun trafiğe kapatılmasının ardından iş makinesi düzenleme işlemine başladı. Hastanenin otopark alanındaki çatlayan zemin kontrollü olarak yıkılmaya başlandı. Hızlı bir şekilde ilerleyen çalışmayla birlikte alanın ağaçlandırılmasının planlandığı bildirildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin