A+ A A-

 

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Milasmedya’ya 2018 yılında yapılacak hizmetlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

050218stadyum.jpg
Haber: Sercan Ergin
Muğla Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürlüğü’nden Milaslılara sevindirici haber geldi. Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, çok yakın zamanda Milas Kapalı Spor Salonu’nun bin kişilik kapasiteli olacağını, Milas Şehir Stadyumu’nun ise suni çim yüzeyli futbol sahasına dönüştürüleceğini açıkladı. Öçalmaz ayrıca, stadyumun çevresine 8 kulvarlı atletizm pisti ile 4’lü saha aydınlatma ve tribün yapılması planlandığını ifade etti. Çalışmaların sezon bitiminde başlayacağını belirten Öçalmaz, Milas’ın Ekinambarı Mahallesi’nde bulunan futbol sahasının nisan ayında dizayn edileceğinin müjdesini verdi. Öçalmaz, geçtiğimiz haziran ayında hizmete giren Milas Gençlik Merkezi’nin birçok spor dalında hizmet verdiğini hatırlatarak gençlerin merkeze gelerek sporun her branşından yararlanmalarını beklediklerini söyledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin