A+ A A-

 

Milas Belediyesi tarafından yürütülen kırsal mahalle çalışmaları kapsamında, Milas’ın Sek Mahallesi’nde kilit parke döşemesi çalışması gerçekleştirildi.

040117calismasek_c72ba.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas Belediyesi tarafından kırsal mahallelere yönelik başlatılan çalışmalar devam ediyor.
Alt ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Milas Belediyesi şimdiye kadar birçok mahallenin sorunları için çalışma gerçekleştirdi.
132 mahalleye eşit hizmet anlayışıyla birçok alanda başarılı çalışmalara imza atan Milas Belediyesi son olarak Sek Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme çalışmalarını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından tüm sokakları kilit parke taşı ile döşenen Sek Mahallesi sakinleri yürütülen çalışmalardan memnun kaldı.
Sek Mahallesi Muhtarı, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Başkanı Tokat’ın Milas için çalıştığını ve kaliteli bir hizmet verdiğini belirten muhtar yapılan çalışmalardan hem mahalle sakinlerinin hem de kendilerinin memnun olduğunu dile getirdi.
Yapılan çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ; "2016 yılında Kırsal mahallelerimizde önemli çalışmalar yapacağımızı belirtmiştik. 2 yıldır da muhtarlarımızla iş birliği içerisinde mahallelerimizde önemli çalışmaları tamamladık ve memnun kaldıklarını görmekten de mutluyuz. 2018 yılı içerisinde de çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin