A+ A A-

 

Başarı Anahtarı Mesleki Eğitim Sınav ve Belgelendirme Kuruluşu, Milas’ta ilk defa aile danışmanlığı, liderlik, koçluk-mentorluk, diksiyon, iletişim-hitabet, kişisel gelişim alanlarında mesleki eğitim kursları açacak.

010117meslekiegitimkurs.jpg
Haber: Hamza Balandı

Milas’ta mesleki eğitim, mesleki yeterlilik ve mesleki belgelendirme alanlarında çalışmalarda bulunarak eğitim programları düzenleyen Başarı Anahtarı Mesleki Eğitim Sınav ve Belgelendirme kuruluşu Koordinatörü Mehmet Sert, açılacak olan yeni kurslarla ilgili açıklama yaptı. Türkiye’deki istihdam seferberliğine katkı sağlamak için imkanlar doğrultusunda Milas’ta ilk defa farklı sektörlerde araştırma yaptıktan sonra ihtiyaçlar doğrultusunda yeni programlar, kurslar ve seminerler düzenlediklerini belirten Sert, “Milas’ta artık farklı alan ve sektörlerde, gerek kişisel gelişim gerekse de mesleki gelişim alanlarında talepler oluştu ve bu talepler bizleri mutlu kılmasının yanında, ilçenin ve bölgenin kalkınmasında önemli rolü var. İlçemizde gerekli duyulan farklı meslekler içinde çalışmaları sürdürüyoruz. En iyi yatırımın insanın kendisine yaptığı yatırımdır. Dünya vatandaşlığı kavramı artık herkes için geçerli, gelişen ve yenilenen teknolojiyle gerek iş yapış modelleri gerekse de dijital yaşamın sunduğu olanaklar ile bilgi, çağımızda en büyük sermayesidir.” dedi.
Bundan sonra kurumlara yönelik, kurumsal eğitim üzerine, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler oluşturacaklarını, talep edilen eğitim programları için sektörde deneyimli profesyonel eğitimcileri getirerek kobiler ve işletmelere, iş dünyasına eğitim alanında da katkı sunacaklarını belirten Sert, açılacak olan kurslar hakkında şunları kaydetti: “Artık bildiğiniz üzere dünyada Endüstri 4.0 konuşulmakta ve uygulanmakta. İşletmeler yapılarını ve organizasyonlarını Endüstri 4.0’a göre entegre etmeye başladılar. Her işletmenin Dijital Dönüşüme ayak uydurması gerekiyor. Bundan sonra ancak kendini yenileyen ve dijital dönüşüme geçenler ayakta kalabilecek. Bu kapsamda; aile danışmanlığı, eğiticinin eğitimi, diksiyon-sunucu, spikerlik, iletişim- hitabet-topluluk önünde konuşma, ikna ve müzakere eğitimleri, halkla ilişkiler, liderlik, yöneticilik, kişisel marka yönetimi, kişisel gelişim, davranış sanatı-zarafet, protokol-sosyal ilişkiler ve görgü kursu beden dili, yüz okuma-fizyonomi eğitimi, nlp eğitimleri, öfke kontrolü ve stres yönetimi, profesyonel imaj danışmanlığı, hafıza kodlama-hafıza geliştirme ve güçlendirme, etkili zaman yönetimi iş ve insan ilişkileri- networking çevre oluşturma, kurum kültürü ve kurumsal aidiyet oluşturma, duygusal ve sosyal zeka, etkin ve hızlı okuma, öğrenmeyi öğrenme kurslarının yanında yine gayrimenkul sektörüne yönelik olan emlak danışmanlığı, konut yapı kooperatifi danışmanlığı, apartman ve site yöneticiliği, ipotekli konut finansmanı satış ve pazarlama danışmanlığı-mortgage brokerlığı, kentsel dönüşüm danışmanlığı, tapu takip ve gayrimenkul çözüm danışmanlığı, arazi yönetimi ve yatırımı danışmanlığı mesleki eğitim programları olarak halkla ilişkiler elemanı, insan kaynakları yönetimi, yönetici asistanı, temel sekreterlik hizmetleri, fuar elemanı, proje yöneticisi, franchise marka danışmanlığı, dış ticaret uzmanlığı, dijital pazarlama, e- ticaret uzmanlığı, sosyal medya uzmanlığı, çağrı merkezi elemanı, ürün ve hizmetlerde kurumsallaşma ve markalaşma, dijital medya-internet haberciliği, alanlarında eğitim almak isteyen vatandaşlarımız için yeni müfredat programları oluşturduk. Alanında uzman eğitmen ve öğretim görevlilerinin yer alacağı kurslara katılmak isteyenlerin 0 505 999 99 48 ile 0 505 999 48 48 nolu telefondan bilgi alabiler. Kayıtlar, Hacı İlyas Mah. Artun İş Merkezi No:220 adresinde başlamıştır.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin