A+ A A-

 

Özel Milas Sınav Temel Lisesi yönetimi, öğretmenleri ve öğrencileri, M. Önol Karadeveci Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi’ndeki özel bireyleri ziyaret ettiler.

071217ziyaret.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyen Özel Milas Sınav Temel Lisesi yönetimi ve öğrencileri, Dünya Engelliler günü dolayısıyla M. Önol Karadeveci Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi’ndeki özel bireylere ziyaret gerçekleştirdiler.
Özel Milas Sınav Temel Lisesi Müdürü Ahmet Temizer ve Müdür Yardımcısı Meral Ak’ın yanı sıra öğretmenler ve öğrenciler tarafından yapılan ziyarette, eğlenceli anlar yaşandı. Özel bireylerle sohbet eden, oyun oynayan okul yönetimi ve öğrenciler, özel bireylere çeşitli hediyeler takdim ettiler.
Ziyaretten oldukça memnun kalan ve mutlu olan özel bireyler, misafirlere yaptıkları çalışmaları, etkinlikleri anlattı. Bu tür ziyaretlerin önemli olduğunu belirten okul yönetimi, öğrencilerin engelli bireyleri anlayıp empati kurabilmeleri aynı zamanda engelli vatandaşların gündelik yaşamda karşılaştıkları sorunların çözümü için bilinç oluşturulması amacıyla sık sık bu tür ziyaretler yapmayı planladıklarını belirtti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin