A+ A A-

 

Milas Belediyesi tarafından açılan İngilizce, resim ve karikatür kursları yoğun ilgi görüyor.

301117kurs.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’nde eğitmenler Saim Bozkurt ve Mehmet Nergiz tarafından verilen İngilizce, resim ve karikatür kursları yoğun ilgi görüyor.
Açılan kurslar hakkında açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışan belediyemiz gençlerimizin ve çocuklarımızın sosyal, eğitsel, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yaz döneminde olduğu gibi kış döneminde de kurslara devam ediyor. Herkesi ücretsiz olan bu kurslarımıza katılmaya davet ediyorum. Açtığımız kurslarla çocuklarımız, hem kış dönemlerini iyi değerlendirmeleri hem de beceri geliştirmelerini amaçlıyoruz. Belediyemize gelen talepler ve kurslara ilgi de çok yoğun. Velilerimize çocuklarını bu kurslara yönelttiği için çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin