A+ A A-

 

Muğla Valisi Esengül Civelek, Milas’ın Meşelik Mahallesi’nde hayırsever Necat Aydın tarafından yaptırılacak olan 8 derslikli ortaokul binası ve kalorifer kazan dairesi yapımı için düzenlenen protokol imza törenine katıldı.

101117okul.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas’ın Meşelik Mahallesi’nde hayırsever Necat Aydın tarafından yaptırılacak olan 8 derslikli ortaokul binası ve kalorifer kazan dairesi yapımı için protokol imza töreni düzenlendi.
Valilik 75. Yıl Toplantı Salonu’nda düzenlenen protokol törenine Vali Esengül Civelek, Milas Kaymakamı Eren Arslan, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci ve hayırsever işadamı Necat Aydın yer aldı.
Protokol töreninde yaptığı konuşmada hayırsevere teşekkür ederek sözlerine başlayan Vali Civelek, şunları kaydetti:
“Hayırseverimizin göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı büyük memnuniyet duyuyorum. Çünkü geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe en iyi şekilde hazırlayabilmek için tüm taraflar olarak el birliği, iş birliği, güç birliği ile çalışıyoruz. Devletle sorumluluk paylaşan hayırseverimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Eğitim ülkemizin en önemli, en öncelikli konusudur.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin