A+ A A-

 

Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı ve yönetim kurulu üyeleri, göreve yeni başlayan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan ve Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta’ya hoş geldin ziyaretinde bulundular.

061017bakkallar.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Özay Sabancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Akar, İlhami Yüksel, Neşet Pırnaz, Derya Tosun göreve yeni başlayan daire amirlerine hoş geldin ziyareti gerçekleştirdiler.
Oda üyeleri, ilk önce Milas Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Raci Usta ziyaret ederek, Usta’ya görevinde başarılar dilediler ve odanın faaliyetleri hakkında bilgi aktardılar.
Hoş geldin ziyaretinden oldukça memnun olduğunu ifade eden Usta, oda üyelerine nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.
Daha sonra oda üyeleri, yaklaşık bir buçuk ay önce göreve başlayan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan’ı makamında ziyaret ettiler ve Binbaşı Fidan’a yeni görevinde başarılar dilediler.
Oda hakkında Binbaşı Fidan’ı bilgilendiren Başkan Sabancı, bakkal esnafının var olma mücadelesi için çeşitli çalışmalar yürüttüklerini ifade etti.
Göreve başlamasıyla birlikte ilçedeki kurum ve kuruluşlardan, STK temsilcilerinden yoğun bir şekilde hoş geldin ziyaretleri gerçekleştiğini belirten Fidan, Milas halkının ilgisine ve oda üyelerine teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin