A+ A A-

 

Milas’ın Güllük Mahallesi’nde ana su hattı şebekesindeki arıza sebebiyle, su kesintisi yaşandı.

120817gulluk.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Akfen Güllük Çevre ve Su İşletmesi Müdürlüğü, Güllük’teki ana su hattında yaşanan arıza nedeniyle, bugün akşam saatlerine kadar suların kesik olduğunu duyurdu.
Güllük ve Kıyıkışlacık Mahallesi’nde; ana su isale hattında yaşanan patlak nedeniyle Güllük’te 2 gündür sular yok. Milas’ta turizmin gözbebeği olan Güllük’te yaşanan su kesintisi, vatandaşları isyan ettirdi.
Güllüklü vatandaşlar; özellikle yaz aylarında suya ihtiyaç duyduklarını ve sık sık Güllük’te suların kesildiğini, yaşanan arızaların kısmi bir süre giderildiğini ve sonrasında tekrar yaşanan su hattı arızaları nedeniyle sürekli susuz kaldıklarını kaydettiler.
Yaşanan su kesintileri nedeniyle, abonelerin gerekli önlemleri alması gerektiği bildirildi. Güllük’te suların, bu akşam saat 19.00 sıralarında tekrar abonelere verileceği bildirildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin