A+ A A-

 

Milas Halk Eğitimi Merkezi tarafından düzenlenen Fotoğraf Çekimi ile Halk Oyunları kurslarını başarıyla tamamlayan kursiyerlere belge takdimi yapıldı.

190617kursiyer.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş

Yıl boyu açtığı çok sayıda kursla vatandaşlara yaygın eğitim hizmeti veren Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, kursları başarıyla bitiren kursiyerlere belge dağıtımı yaptı. Milas’ta fotoğraf sanatına ilgi duyanların katılım gösterdiği Fotoğraf Çekimi kursunda da belge sevinci yaşadı. Gazeteci ve Fotoğraf Eğitmeni Volkan Yıldız tarafından verilen kurs kapsamında, katılımcılar toplam 96 saatlik teori ve uygulama eğitimleri aldı. Kursu tamamlayanlara, belgelerinin verilmesi için Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde tören düzenlendi.
Kurum olarak birçok alanda çok sayıda kurs açtıklarını belirten Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Mehmet Karakuş, kurumun eğitim hizmetleri konusunda kısa bilgiler paylaşarak, “Fotoğraf Çekimi Kursumuzu başarıyla tamamladınız sizleri tebrik ediyorum. Kursun öğreticiliğini yapan Volkan Yıldız, bu alanda kendini ispatlamış hem de gazetecilik mesleğini yürütmesi nedeniyle sürekli fotoğrafla ilgileniyor. Bu açıdan sizleri şanslı buluyorum. Eminim artık kursla birlikte bakmanın ötesine geçerek görmeyi öğrenmişsinizdir. Fotoğraf serüveninizde sizlere bol şans ve başarılar diliyorum.” diye konuştu.
Kurs eğitmeni Yıldız da kursiyerlere hitap eden konuşma yaparak, “Siz kursiyerlerimizin katılımı ve ilgisiyle bir kursu daha tamamladık. Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği’nde sizlerle mini bir fotoğraf sergisi açtık. Milas temasıyla çekilen fotoğraflarınız bu sergiyi gezenlerden büyük ilgi gördü. Ben inanıyorum ki sizler bu kursta edindiğiniz bilgilerin üzerine koyarak ilerleyeceksiniz. Hepinize fotoğraf yolunda başarılar diliyorum.” dedi.
Konuşmaların ardından Müdür Yardımcısı Karakuş ve Fotoğraf Eğitmeni Yıldız, tarafından salondaki kursiyerlere belgeleri takdim edildi.
Öte yandan haftada iki gün 4’er saat, yaklaşık 8 ay süreyle halk oyunları kursu veren Emine Yılmaz’ın 24 öğrencisine de tören kapsamında sertifikaları teslim edildi.
Milas’ın halk oyunlarında kendine has bir ağırlığının olduğunu belirten Yılmaz, “Bugün 24 kursiyerimizin belgelerini takdim ettik. Gelecek dönemlerde açılacak kurslara tüm Milaslıları davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin