A+ A A-

 

Milas Kaymakamı Eren Arslan, ilçedeki basın kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Milasmedya yöneticileri ve çalışanlarıyla bir araya geldi.

140617kaymakamarslanziyaret.jpg
Haber: Mutlu Hazer

Milas Kaymakamı Eren Arslan, iade-i ziyaretler kapsamında ilçede faaliyet gösteren basın kuruluşlarını, yöneticilerini ve çalışanlarını ziyaret etti.
İlk olarak Milasmedya ailesini ziyaret eden Kaymakam Arslan, kamuoyunu çeşitli konularda bilgilendiren ve uyaran, yayınlarıyla ilçenin tanıtımına katkı sunan basın mensuplarına teşekkür etti.
Milas’ın çok özel bir şehir olduğuna dikkat çeken Arslan, yaptığı konuşmada Milas halkının ekonomi ve yatırım anlamında hak ettiği payı alması için dinamiklerinin daha aktif bir şekilde harekete geçirilmesini sağlayacak bir stratejik plan çalışması hazırlanacağını söyledi.
Milas ekonomisinde etkili olan tarım, turizm ve balıkçılık gibi belli sektörlerin var olduğunu ancak özellikle turizm alanında gereken tanıtımın henüz yapılmadığını ifade eden Arslan, “Tam da bu noktada herkesin Milas ortak paydasında birleşmesi gerekiyor. Basın da bu anlamda yayınlarıyla şehrimizin değerlerinin tanıtımına büyük katkı sunuyor. Ben şehrimizle ilgili sosyal medyadaki kişisel paylaşımlarımızda da ‘Milas’ etiketini, tabelasını kullanmalarını tavsiye ediyorum.” diye konuştu.
Okuyucularına ve Milas halkına karşı sorumlu bir yayın anlayışı içerisinde, doğru haber vermeyi kendine ilke edinen Milasmedya ailesi, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Kaymakam Arslan’a teşekkür ettiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin