A+ A A-

 

Yeni Milas Devlet Hastanesinin temeli 2 ay içinde atılacak.

150517temel_0241c.jpg
Haber: Mutlu Hazer
Yeni Milas Devlet Hastanesinde çalışmalar son hızıyla sürüyor. Alanda sürdürülen hafriyat çalışmalarının en geç iki ay içinde bitirilip temel atma aşamasına geçilmesi planlanıyor.
Milas Kaymakamı Eren Arslan, beraberinde 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Tarık Çubukcuoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Levent Akyer’le birlikte yeni hastane alanında inceleme yaptı.
Alanda, Çubukcuoğlu ve şantiye şefi Vehbi Bilir, Arslan’a bilgi verdi. Bilir, çalışmaların büyük bir hızla sürdüğünden söz ederek, en geç 2 ay içinde temel atma seviyesine gelinmesinin planlandığı dile getirildi.
43 milyon 750 bin Türk Lirası bedelle ihaleyi Doku İnşaat Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti tarafından yapılan yeni Milas Devlet Hastanesi, 105 dönümlük bir alanda kurulması 150’si normal, 50’si yoğun bakım kapasitesinde kurulacak.

 

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin