A+ A A-

 

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü ve Özel Milas Özge Okulları’nın birlikte yürüttüğü proje kapsamında, öğrenci ve veliler Atapark’ta kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi.
191116kumaetkinlik.jpg
Milas Milli Eğitim Müdürlüğü ve Özel Milas Özge Okulları’nın birlikte yürüttüğü “Biz Okursak” adlı proje kapsamında, dün Atapark’a kitabını alan etkinliğe koştu.
Yetişkinlerin çocuklara iyi örnek olması ve farkındalık yaratması amaçlı yapılan “Biz okursak” projesi, dün Atapark’ta saat 10.00-11.00 saatleri arasında gerçekleştirildi.
Kitap etkinliğine; Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Milas Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Milli Eğitim Şube Müdürleri Şaban Karakoç ve Akın Coşkun, kurum amirleri, STK’lar, öğrenci ve velileri katıldı.
Dün bir saat boyunca Atapark’ta yapılan etkinlik; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başladı. Etkinliğin anlam ve önemini belirten konuşmayı Milas Özel Özge Okulları Müdürü Ayşe Yolcu ve ardından Milas Özel Özge Okulları Ortaokul Müdür Yardımcısı Dinçer Kayalı yaptı.
Kitap okuma alışkanlığının kazandırılması ve kitap okumanın önemini içeren konuşmaların ardından, etkinliğe geçildi.
Kitap okuma etkinliğine katılım yoğun oldu. Kurum amirleri, öğrenci ve veliler yarım saat boyunca Atapark’ta kitap okudu.
Yarım saat süren kitap okuma etkinliğinin ardından program sona erdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin