A+ A A-

 

Milas’a bağlı Tuzabat Mahallesi’nde, henüz bilinmeyen bir nedenle servis minibüsü aniden alev aldı. Sürücü, yangından canını zor kurtardı.
111116yanginminibus_5d09d.jpg
Milas’a bağlı Tuzabat Mahallesi’nde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı, karayolunda seyir halindeki bir servis minibüsü aniden alev aldı. Yanan minibüs, kullanılamaz hale geldi.
Edinilen bilgiye göre; Milas-Muğla istikametinde seyir halindeyken minibüsten alevlerin yükseldiğini gören sürücü, aracını durdurup kendini dışarı attı. Yangından canını zor kurtaran sürücü, kendi imkânlarıyla araca müdahalede bulunmaya başladı. Minibüsteki yangını söndüremeyen sürücü, itfaiye ekiplerine haber verdi.
Haber verilmesiyle olay yerine gelen itfaiye ekipleri, araca müdahalede bulundu. Karayolu, yangına müdahale sırasında bir süreliğine trafiğe kapatıldı. İtfaiye ekiplerinin çalışmasıyla, yangın söndürüldü.
Yangın sonrası minibüsün tamamen yandığı ve kullanılamaz hale geldiği öğrenildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin