A+ A A-

 

15 Temmuz’dan bu yana Milas’ta devam eden demokrasi nöbeti için Milas Kaymakamlığınca tanıtım klibi hazırlandı. Klip, sosyal medyada beğeni topladı.
020816demokrasi.jpg
Milas’ta 15 Temmuz FETÖ’nün darbe girişiminden bu yana devam eden demokrasi nöbetleri için klip hazırlandı. Kaymakamlığın sosyal medya hesabına konulan klip, kullanıcıların beğenisini kazandı.
Nöbette gösteri yapan mehter takımı ve marşı eşliğinde, katılanların görselleriyle hazırlanan klipte demokrasinin ve beraberlik ruhunun önemine vurgu yapıldı. Klip, kısa sürede çok sayıda kullanıcı tarafından beğeni topladı ve paylaşıldı.
Kaymakamlığın sosyal medya hesabında nöbetlere ilişkin paylaşılan notlarda “Ülkemizin 81 ili ve bütün ilçelerinde devam eden demokrasi nöbetleri Milasımızda da devam ediyor. Darbe girişimi gününden bu yana kaymakamımız sayın Fuat Gürel Milas halkı ile birlikte meydanlarda Fetullahçı Terör Örgütü/PDY' nin yapmış olduğu darbe girişimini protesto ediyor. Milas halkı olarak sivil iradeye yapılan darbe girişimini yüksek sesle lanetliyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan' dan gelecek ikinci talimata kadar meydanları terk etmiyoruz” ifadelerine yer verildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin