A+ A A-

 

Gazete Milas Sayfa Sekreteri Yunus Emre Demirtaş, BYEGM’ye yaptığı başvurunun olumlu sonuçlanmasıyla sarı basın kartı sahibi oldu.

250716demirtas.jpg

Gazete Milas’ta sayfa sekreteri olarak görev yapan genç gazeteci Yunus Emre Demirtaş’ın Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğüne yaptığı sarı basın kartı başvurusu olumlu sonuçlandı. Bekleme süresinin ardından başvurusu son toplanan Basın Kartları Komisyon’unda olumlu değerlendirilen Demirtaş, sarı basın kartı sahibi oldu. Sahiplerinin gazeteci olduğunu belgeleyen ve devletin bütün kuruluşlarının tanıdığı sarı basın kartını almanın mutluluğunu yaşayan Demirtaş, “Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğüne yapmış olduğum başvuru toplanan Basın Kartları Komisyonu tarafından değerlendirildi. Bekleme süresinin ardından, komisyon değerlendirmeleri ile birlikte sarı basın kartı sahibi oldum. Genç yaşta böylesi bir karta sahip olmak beni çok mutlu etti ve bu kart sayesinde mesleki motivasyonum arttı. Çalıştığım gazetenin görsel düzeni konusunda titiz çalışmaya devam edeceğim.” diye konuştu.
Bünyesinde 5 adet sarı basın kartı sahibi gazeteciyle okuyucularına doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışıyla hizmet veren Milasmedya ailesi olarak, gazeteci Demirtaş’a meslek yaşamında başarılar diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin