A+ A A-

 

Gençlerin sosyal medya bağımlılığını azaltarak, hayatın her alanında aktif bir şekilde yer almalarını sağlamak amacıyla hayata geçirilen "Sosyal Medyadan Sosyal Meydana" projesi Milas’ta da gerçekleştirilecek.

17012020sosyalmedyadansosyalmeydanaprojesi.jpg
Haber: Oktay Çayırlı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce 81 ilde hayata geçirilen "Sosyal Medyadan Sosyal Meydana" projesi kapsamında Milas’ta etkinlikler düzenlenecek.
Etkinlik hakkında bilgi aktaran Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, “Gençlik Merkezleri, gençlerin serbest zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak, gençleri sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlere yönlendirmek, gençlerin gelişimine katkıda bulunmak, gençlere rehberlik ve danışmanlık yapmak, gençleri zararlı alışkanlıklara karşı bilinçlendirmek amacıyla sanatsal, sportif, kültürel ve eğitsel faaliyetler ile tarihi ve kültürel geziler, kamplar ve spor faaliyetleri düzenleyen merkezlerdir. Gençlerimizin sosyal medya bağımlılığını azaltarak, hayatın her alanında aktif bir şekilde yer almalarını sağlamak amacıyla 81 ilde ‘Sosyal Medyadan Sosyal Meydana’ projesi düzenlenmekte. Milas Gençlik Merkezi olarak 19 Ocak Pazar günü Pomelon Alışveriş Merkezi’nde çeşitli etkinliklerle gençlerimizle birlikte olacağız. Bütün gençlerimiz davetlidir. Karnesini getiren öğrencilerimize 3 D yani 3 boyutlu yazıcıdan çıkmış Atatürk ve çeşitli baskılar hediye edilecek” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin