A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi 2019 yılında Muğla genelinde 158 kilometre daha yol çalışması yaparak vatandaşların hizmetine sundu.

07012020yolcalismalari.jpg
Haber: Nil Azaklı

2014 yılında kurulduğu günden bu yana sorumluluğundaki yollara büyük önem veren ve vatandaşların daha güvenli yollarda seyahat etmesi için çalışmalarını sürdüren Muğla Büyükşehir Belediyesi 2019 yılında 158 kilometre daha yol çalışmasını tamamladı.
85 kilometre 2. kat sathi kaplama, 48 kilometre 1. kat sathi kaplama, 16 kilometre sıcak asfalt ve 9 kilometre parke çalışması ile 2019 yılı içerisinde 158 kilometre yol çalışmasını tamamlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi, kurulduğu günden bu yana Muğla genelinde yaklaşık 2 Bin 500 kilometre yol çalışması rakamına ulaşmış oldu. Yaklaşık 2 Bin 500 kilometre yol çalışması ile Büyükşehir Belediyesi yollara yaklaşık 400 Milyon TL yatırım yaptı.
Muğla’da 13 ilçe 569 mahallede yaşayan hemşehrileri ve bu güzel şehri ziyaret eden vatandaşlarla büyük bir aile olduklarını söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün modern ve konforlu yol ağı ile vatandaşların sevdiklerine ve gidecekleri yerlere güvenle ulaşması için çalıştıklarını belirtti.
Başkan Gürün; “Büyükşehir Belediyemiz sorumluluğunda 2332 kilometre yolumuz var. Bugüne kadar bu yollarda sıcak asfalt, birinci ve ikinci kat sathi ve parke olmak üzere 2500 km yol çalışmasını tamamladık. Muğlamızı ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlerimizin, her gün yolları kullanan hemşehrilerimizin güvenli yollarda seyahat etmesi, gidecekleri yere en önemlisi de sevdiklerine ulaştırmak en önemli vazifelerimizden. Çünkü Muğla’da büyük bir aileyiz ve ailemizin her ferdi bizim için çok değerli” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin