A+ A A-

 

Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de yer alan Yeni Milasspor ve Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımları, yarın karşı karşıya gelecekler.

08112019milastakimlarikarsilasacak.jpg
Haber: Kemal Sürgün

Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de yer alan Milas’ın takımları Yeni Milasspor ile Milas Belediye Beçin Gençlikspor, Milas Şehir Stadyumunda yarın saat 14.00’te Milas Şehir Stadyumunda karşılaşacak.
Sezon başında Yeni Milasspor ile Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımları zor şartlarda kurdukları takımlarla, grupta şampiyonluk kovalamak için taraftarlarının karşısına çıkacaklar.
Profesyonel ligden, amatör lige düştüğü günden beri katıldıkları Süper Amatör Küme’de her yıl grup şampiyonu olmak için iyi bir kadro kurarak mücadele eden Yeni Milasspor ile iki sezondan buyana Muğla Mahalli Süper Amatör Küme’de yer alan Milas Belediye Beçin Gençlikspor takımlarının karşılaşması Milas derbisi olarak tanımlanıyor. Grupta aldığı 1 galibiyet ve 1 mağlubiyetle 3 puanı bulunan Milas Belediye Beçin Gençlikspor’a konuk olan Yeni Milsspor ise 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet sonuçlarıyla 1 puana sahip.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin