A+ A A-

 

1985 yılında Dörtyol semtinin ileri gelenlerinin bir araya gelerek kurdukları Milas Dörtyol Gençlikspor 2019 - 2020 sezonu İkinci Amatör Kümede yer almak için ön çalışmalara başladı.

08112019dortyolgenclikcalismalarabasladi.jpg
Haber Merkezi
Geçtiğimiz sezon iyi bir kadro kurarak lige katılan, grupta 19 puan toplayan Yeşil - Kırmızılı Kulübün Basın Sözcüsü Zarife Turgut sezon öncesi yaptığı açıklamada “Kurulduğumuz 1985 yılından beri aralıksız Muğla Mahalli İkinci Amatör Kümede yer alıyoruz. 2019 - 2020 sezonu itibariyle de İkinci Amatör Kümede yer alacağımız için ön çalışmalarımıza Kulüp Başkanı Sercan Ergin nezaretinde başlıyoruz. Kulübümüzün ikinci Amatör Kümede formasını bu güne kadar giyen bütün sporcu kardeşlerimize hizmetleri için teşekkür ediyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu sezonda iyi bir kadro kurarak lige katılmak istiyoruz. Takımımızda yer almak isteyen herkese kapımız açık. Çalışmalar 15 Aralık günü başlayacak” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin