A+ A A-

 

Bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Muğla’ya gelen Çorum Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

14102019corummecitozubaskanindanziyaret.jpg
Haber: Hamza Balandı

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar ile sohbet ederek karşılıklı bilgi alışverişinde bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas’ta devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Nezaket ziyaretinde bulunduğunu dile getiren Çorum Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar’dan Mecitözü hakkında bilgi alan Başkan Tokat ziyaret sonunda memnuniyetini dile getirerek nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Veli Aylar’a ve beraberindekilere teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin