A+ A A-

 

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla ilçemizde etkinlikler düzenlenecek.

14092019gazilergunu.jpg
Haber: Hamza Balandı
19 Eylül Perşembe günü saat 11.20’de Atapark’ta Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başlayacak olan program daha sonra Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Aziz Şehitlerimiz adına 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulması ve akabinde İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam edecek.
Gazi ve öğrenciler tarafından okunacak olan şiirlerin ardından günün önem ve anlamını belirten konuşma Türkiye Muharip Gaziler Demeği Milas Şube Başkanı Mehmet Sarban ve Garnizon Komutanlığınca görevlendirilecek olan personel tarafından yapılacak.
Atatürk Anıtı önündeki tören sona erdikten sonra öğlen saatlerinde Türkiye Muharip Gaziler Demeği Milas Şubesi Başkanlığına ziyaretler gerçekleştirilecek. Etkinlikler Milas Kaymakamlığı tarafından Arastapark’taki Gaziler Derneği önünde yemek ikramıyla son bulacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin