A+ A A-

 

Ak Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, partisinin 18. kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı. Demir mesajında “Ülkemizi hizmetlerle donatan, millet iradesini her şeyin üstünde tutan demokrasi hareketimiz, şan ve şerefle 18 yaşına ulaştı” dedi.

16082019sanveserefle.jpg
Haber: Emre Baştaşkın
AK Parti’nin Türkiye’nin içinde bulunduğu en zor dönemde Cumhurbaşkanımız – Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları tarafından kurulduğunu ve ilk yılında iktidara geldiğini vurgulayan AK Parti Muğla Milletvekili Demir, mesajında “Ülkemiz, içinde bulunduğu zor şartlarda milletin adamı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ideallerini iktidara getirmiş, aradan geçen tüm seçimlerde güçlenerek ‘yola devam’ demiştir” dedi.
Türkiye’nin hedefleri doğrultusunda yükselişine devam ettiğini kaydeden Demir, “Eğitimden sağlığa, milli savunmadan, kültür sanata, bilimden insan haklarına, dış politikadan sosyal hizmetlere her konuda AK Parti büyük atılımlar yapmış, ülkemizin dünya ligindeki prestiji her geçen gün yükselmiştir. 2023, 2053, 2071 hedefleri doğrultusunda, cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün değerlerinden asla taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Parolamız, ‘Her zaman ileri’dir” dedi.
Demir, milli iradenin AK Parti’den yana tecelli etmesinin ülke içi ve dışındaki bir takım güçleri rahatsız ettiğini, bu anlamda şer odaklarının harekete geçmek için her zaman fırsat kolladığının altını çizerek, “AK Parti, ülkemizi yatırımlarla donatmanın dışında demokrasi karşıtı odaklarla da her zaman mücadele etmek zorunda kalmıştır. Ülkemizdeki tüm vesayetler tek tek bitirilmiş, millete huzursuzluk veren yapılar yok edilmiştir. Ülkemiz ‘Cumhur İttifakı’ vurgusuyla yekvücut olmuştur. Cumhurbaşkanımız – Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve inanmış dava arkadaşları tarafından 14 Ağustos 2001’de çıkılan bu kutlu yolda partimizin 18. kuruluş yıldönümünü kutluyor, başta Muğlamızda olmak üzere tüm kurucularımızı, teşkilatlarımızda görev alan arkadaşlarımızı, üyelerimizi tebrik ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin