A+ A A-

 

Yaz Kur’an Kurslarında Kur’an-ı Kerim ve değerler eğitimi alan öğrenciler, kursların kapanışından bir gün önce Hekatomnos Anıt Mezarı’nı ziyaret etti.

09082019muze.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Ulu Camii’de Yaz Kur’an Kursu’na katılan öğrenciler, kursun son gününde Hekatomnos Anıt Mezarı ve Halı Müzesi’ni gezdi. Kursların sona ermesiyle özledikleri tatile geri dönecek olan öğrenciler, Milas’ın en önemli tarihi bölgesi Hekatomnos Anıt Mezarı’nı ziyaret ederek rehberlerden bilgi edindi. Daha sonra ise Milas yöresine ait tarihi öneme sahip halıların sergilendiği Halı Müzesi’ni gezen öğrenciler, hazırlanan belgeseli keyifle izledi. Ziyarete İlçe Müftü Vekili Salih Rıfat Şen ve cami hocaları da eşlik etti. Gezinin sonunda öğrencilere not defteri hediye edildi. Milas Müftü Vekili Salih Rıfat Şen, öğrencilere yönelik dini etkinliklerin sürdürüleceğini söyledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin